Home

par exemple gril Monographie meci tenis simona halep protestant Lisse Etna

Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open  2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci  dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open 2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Simona Halep y su viaje salvaje en los últimos meses

TENIS - Simona Halep s-a calificat fara emotii in sferturi la Wimbledon —  eMaramures
TENIS - Simona Halep s-a calificat fara emotii in sferturi la Wimbledon — eMaramures

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep s-a prăbușit în clasamentul WTA. 10 luni de la ultimul meci  oficial
Simona Halep s-a prăbușit în clasamentul WTA. 10 luni de la ultimul meci oficial

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei  Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Foto | Transformarea Simonei Halep! Cum arăta fostul lider mondial la  primul său meci în circuitul WTA. Au trecut peste 13 ani
Foto | Transformarea Simonei Halep! Cum arăta fostul lider mondial la primul său meci în circuitul WTA. Au trecut peste 13 ani

LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE
LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

UPDATE - Simona Halep pierde primul meci din... | News.ro

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Australian Open! A învins-o pe Iga Swiatek și  urmează Serena Williams
Simona Halep e în sferturi la Australian Open! A învins-o pe Iga Swiatek și urmează Serena Williams

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

AUSTRALIAN OPEN. Simona Halep, cea mai lungă partidă a carierei. Meci  dramatic cu Lauren Davis
AUSTRALIAN OPEN. Simona Halep, cea mai lungă partidă a carierei. Meci dramatic cu Lauren Davis

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021,  după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021, după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport

Simona Halep - Următorul meu meci va fi la 18.00, ora României. Mă aștept  la un meci greu, dar sunt pregătită să lupt pentru el! Țineți-mi pumnii! My  next match is 11
Simona Halep - Următorul meu meci va fi la 18.00, ora României. Mă aștept la un meci greu, dar sunt pregătită să lupt pentru el! Țineți-mi pumnii! My next match is 11

Explicațiile Simonei Halep după calificarea grea în turul 2 la Roland  Garros. Adversara de 18 ani a avut 3-0 și 5-0 în seturile 1 și 2
Explicațiile Simonei Halep după calificarea grea în turul 2 la Roland Garros. Adversara de 18 ani a avut 3-0 și 5-0 în seturile 1 și 2

Simona Halep a fost eliminată în optimile de... | News.ro

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, audiată la Londra! Românca nu a mai jucat un meci oficial din  vara anului trecut | Tenis | iAM SPORT
Simona Halep, audiată la Londra! Românca nu a mai jucat un meci oficial din vara anului trecut | Tenis | iAM SPORT